Jak se má práce líbí jiným???

Měla jsem to štěstí se s Dášou setkat osobně a každé tři týdny ji nechat si pohrát s mým zbědovaným tělem. Dlouhá léta mě trápí bolesti krční páteře. Naivně jsem si myslela, že bolesti souvisejí pouze s mým sedavým zaměstnáním a hrbením se u počítače. Nikdy nezapomenu, když mně Dáša položila otázku : „ máte problémy i když chodíte s baťohem na zádech při výletě ve Vietnamu a nebo jen když se vrátíte zpět do každodenního života?“ A já si konečně musela přiznat, že všechno souvisí se vším. A moje bolest nezmizí „pouze“ s přispěním šikovných rukou paní Dáši a protahovacím cvičením. Stejně jak úžasně individuální přístup má Dáša při osobním setkání – nic nezakazuje, pouze doporučuje a s lehkostí a vtipem Vás směruje na tu správnou cestu, tak stejný pocit mám z jejího ebooku. Je napsán čtivě a máte z něho pocit, že autor je profesionál, kterého opravdu zajímá tělo komplexně a odměnou pro něj je spokojenost klientů. A ono to tak opravdu je!

– Petra Nováčková, obchodnice

Úžasný počin. Konečne! Konečne človek, ktorý sa díva na telo komplexne a dokáže to podať jasne a zrozumiteľne. Pracujem ako masérka, ale skôr by som svoju prácu definovala ako detektívku na ľudskom tele. Som presvedčená, že naše individuálne odlišnosti vyžadujú individuálny prístup – a ten Dáška ponúka. Pustila som si ju do počítača a tým pádom domov (a do hlavy :-)) A už som sa jej nezbavila. Začítatala som sa, začala to skúšať a bola som v procese. Tak dobre napísaná knižka o tom, ako má človek cítiť sám seba… Hovorí mi z duše a osobne ma posunula do ďalších sfér premýšľania o tele – lebo aj keď nepracujeme rovnakými metódami, dopĺňajú sa navzájom. Rada sa učím a nechávm inšpirovať – v tomto e-booku som našla oboje. Naviedla ma na úžasné myšlienky. Na jednej strane jej za to ďakujem, na tej druhej sa neviem dočkať sľúbeného pokračovania. Nemám čo dodať – úprimne odporúčam každému z nás.

– Paulína Baloghová,masérka, pomáhá na cestě za zdravým tělem a duší, www.detektivkanaludskomtele.sk

S Dagmar som mala možnosť dlhodobo spolupracovať v rámci prevencie zranení, kompenzačných cvičení, fyzioterapie a športovom tréningu ako takom. Ona z pozície odborníka, fyzioterapeuta, a ja z pozície športovca, ktorý sa zaujíma o svoje telo do podstaty veci. Okrem fyzioterapeutickej starostlivosti mi pomohla s pochopením základných fyziologických zákonitostí a prepojením pohybového aparátu s vedomým vnímaním priamo pri športovej aktivite rôzneho druhu. Jej princípami sa riadim dodnes a neviem si bez nich predstaviť moju aktívnu športovú činnosť. Preto som veľmi rada, že sa rozhodla svoje skúsenosti zdieľať medzi širokú verejnosť. Pochopiť fungovanie tela je náročné a tento ebook môže byť považovaný za prvý krok. Je napísaný stručne, jasne a výstižne tak, aby každý, kto sa v tejto problematike neorientuje dostal chuť na ďalšie vzdelávanie. A naopak každý, kto sa v tejto problematike už orientuje, tak si rozšíril svoje povedomie o ďalší viacrozmerný pohľad na vec. Dagmar a jej tvorbu doporučujem určite každému.

– Lucia Štulrajterová, produkčná, pole dancerka

E-book „Prožij pohyb“ čtenáři přináší jako jeden z mála pohled na vlastní tělo z různých perspektiv. Jejich propojení, Dášou samotnou dovedené do nejmenších detailů, vede ke skutečnému, dnes tolik opomíjenému prožitku. Právě ten je pojícím článkem zdravého pohybu a jeho trvání. Navzdory řádkům plných faktů, které jsou zpracovány tak, aby se i méně zdatný čtenář nenechal od čtení odradit, prokládá Dáša text minipříběhy z vlastní zkušenosti, které dovedou zaujmout a navnadit k dalšímu čtení. Ty jsou v zápětí rozebrány a člověk si z nich může odnést poučení, přinejmenším se v nich poznat. Jako fyzioterapeut knihu oceňuji nejen pro spoustu skvělých tipů do praxe a nové poznatky, ale také pro zamyšlení se nad postupy a vědomostmi již známými, které postupem času zevšední a je čas od času dobré je oživit a uvědomit si jejich důležitost. Jako bonus jsou k textu přiloženy audionahrávky, které snadno čtenáře-posluchače vedou aktivnímu zapojení, nebo mohou být vhodným prostředkem k domácímu tréninku po předchozí návštěvě fyzioterapeuta.

– Aleš Pospíšil, fyzioterapeut

Milá Dášo, ráda bych ti poděkovala za tvůj krásný a obohacující ebook, ve kterém jsou z každého řádku patrné tvoje vědomosti i nadšení pro dané téma! Moc se mi líbí tvůj celostní pohled na člověka i pohyb. Ebook je přehledný a dává dohromady spoustu informací z různých stran, takže mi díky jeho přečtení zapadly další díly do skládačky, kterou si ve své praxi již mnoho let skládám ? Nejvíce na mne zapůsobila bonusová audia a tvůj jemný hlas, který mi pomohl napojit se na sebe samu, a už po prvním poslechu se ve mně rozprostřel hluboký klid a současně se rozproudila nová energie, za což jsem ti moc vděčná! Moc se těším na další díly a hrátky s vlastním tělem ?

– Kateřina Marešová, Autorka kurzu Maminka ve formě, www.cviceninejenpoporodu.cz

Dáši, děkuji moc za napsání tohoto ebooku. V dnešní uspěchané době, kdy většinu dne jedeme na autopilota, jsou Tvé rady opravdu nad zlato. Ani sebelepší odborník nedokáže naslouchat našemu tělu za nás a nevidí, co se děje přímo v našem nitru. To najdeme jen my sami naší VŠÍMAVOSTÍ. Díky tomuto ebooku se cítím mnohem vědoměji. Nejvíce jsem si oblíbila cvik Žhavící koule, který mě zklidní a naladí na mé vnitřní prožívání. Doporučuji tento ebook každému, kdo chce sám za sebe převzít zodpovědnost. Dáša prostě ví, co dělá!

– Martina Víchová, dětská fyzioterapeutka se zaměřením na psychosomatické souvislosti, www.martinavichova.cz

E-book Rozumné a vnímavé tělo autorky Dáši Moc Králové nestačí číst, ale měl by se také prožít…Předkládá vazbu mezi anatomií, funkcí a vnímáním vlastního těla. Nabízí originální prožitková cvičení k udržení a zlepšení pocitu tělesné pohody.
Vnímání sami sebe, svého těla, je z mého pohledu fyzioterapeutky a lektorky jógy zásadní v prevenci potíží a psychosomaticke nepohody.

– Jana Řezaninová, fyzioterapeutka, lektorka jógy

EBook jsem přečetla dvakrát a pokaždé v něm nacházím nové informace. Moc se mi líbí náhled nejen ze strany fyzického pohledu na části těla, ale i na propojení s emocemi a s tělem jako celkem. Připomíná mi to principy čínské medicíny a jejího komplexního pohledu na člověka.

Mně, jako amatérskému sportovci, přijde užitečných mnoho informací (hlavně ty, které se týkají úrazů…protože jich mám hodně za sebou). Mladý člověk ledacos ustojí a jde přes bolest, což se pak v budoucnu může vymstít a Dáša hezky vysvětluje, proč není vhodné tlumit bolest a ignorovat otoky.

Také se od narození svých dětí zajímám o barefoot (bosé chození) a i v této publikaci mi to dává smysl, že je důležité se o své nohy (i zbytek těla) náležitě starat a tělo poslouchat. Publikace je čtivá a informačně velice přínosná. Těším se na další a všem doporučuji

– Hana Chevalier, www.chevali-baby.cz

Stáhnout e-book zdarma

Děkuji! E-book už míří do vaší schránky!